Pomysły na imprezę urodzinową dla dziecka.

Pomysły na imprezę urodzinową dla dziecka.

Udaną imprezę urodzinową dla dziecka możesz przygotować w domu. Wystarczy, że wybierzesz temat przewodni, zadbasz o dekoracje i ciekawe zabawy, aby goście świetnie się bawili. Dla dziewczynek idealny będzie bal na zamku księżniczek czy przyjęcie w gronie wróżek. Chłopcy powinni być zachwyceni imprezą z kowbojami lub piratami. Dla starszego dziecka można przygotować bal przypominający koncert gwiazd pop.

Bal na zamku – motyw przewodni 

party urodzinowe z motywem księżniczki

Nie ma chyba kilkulatki, która chociaż raz nie marzyła o przemianie w prawdziwą księżniczkę. Możesz spełnić marzenia swojej pociechy i zorganizować jej urodziny przypominające bal na zamku. Motyw „różowa księżniczka” pomoże Ci zamienić zwyczajne przyjęcie w dziecięcy bal rodem z ulubionych baśni.

Pierwszym krokiem powinien stać się wystrój pokoju, w którym zorganizujesz przyjęcie. Zadbaj o to, aby sala zmieniła się w prawdziwą komnatę z zaczarowanego zamku. Balony, serpentyny, girlandy, lampiony, plakaty na ścianach, obrusy z motywem księżniczek lub koron i inne dodatki są wskazane. Kropką nad i będzie tron dla solenizantki.

Uzupełnieniem powinny stać się dekoracje stołu. Na balu u małej księżniczki nie może zabraknąć obrusa i jednorazowej zastawy z odpowiednimi nadrukami.  Można również zamówić tort w kształcie zamku czy korony.

Przyjęcie u wróżek

impreza urodzinowe z motywem wróżek

Małe miłośniczki czarów z pewnością będą zachwycone przyjęciem urodzinowym z wróżkami. Aby urządzić dziecięcy bal z tym motywem przewodnim, wystarczy zadbać o odpowiednie dekoracje pokoju i nakrycie stołu. Warto zawiesić kolorowe balony i girlandy, zadbać o serpentyny oraz obrus z motywem wróżek.

Dla dzieci warto przygotować nie tylko papierowe czapeczki, ale także różdżki, które sprawią, że wszystkie dziewczynki poczują się niczym małe czarodziejki.

Impreza na Dzikim Zachodzie

kowbojskie przyjęcie urodzinowe

Chłopcy z pewnością będą zachwyceni zabawą z kowbojami i Indianami. Wystarczy dobrać odpowiednie banery, konfetti z nadrukami koni, serpentyny, plakaty, obrus i inne dodatki, aby wszyscy goście poczuli się niczym na Dzikim Zachodzie.

Urodziny na statku pirackim

piracka zabawa urodzinowa

Wielu chłopców marzy, aby wcielić się w rolę nieustraszonych piratów. Przyjęcie urodzinowe jest doskonałą okazją, aby spełnić to marzenie. Wystarczy odpowiednie dekoracje (serpentyny, banery, plakaty, konfetti, obrus i jednorazowa zastawa), aby zwyczajny pokój przemienić w piracki statek.

Impreza z gwiazdami pop

taneczne przyjęcie urodzinowe w rytmie szalonej muzyki

Dla starszych dzieci można przygotować przyjęcie urodzinowe, którego tematem przewodnim będzie muzyka. Muzyczne motywy mogą pojawić się na zastawie stołowej i dekoracjach. Na suficie nie może zabraknąć kolorowych balonów, błyszczących konfetti i serpentyn, girland, lampionów. Uzupełnieniem będzie prowizoryczna scena.

Atrakcją imprezy może stać się konkurs karaoke, goście mogą przygotować także własne występy (mogą być z playbacku).

Dobierz odpowiednie zaproszenia

Wyjątkowy bal wymaga oryginalnych zaproszeń, które staną się obietnicą niecodziennej zabawy. W naszym katalogu znajdziesz wzory z motywami odpowiednimi do wszystkich przedstawionych tematów imprezy.