O nas

Just4Fun to marka oferująca piękne zaproszenia na różne okazje. Drukujemy je na wysokiej jakości papierze, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Projekty wyróżniają się oryginalnymi motywami, których na pewno nie znajdziesz na zaproszeniach pochodzących z seryjnej produkcji. Łączymy zabawne lub fantazyjne ilustracje z żywą kolorystyką i poręcznymi formatami. Nasze zaproszenia to zapowiedź wyjątkowego wydarzenia, którego z pewnością Twoi goście nie będą chcieli przegapić.

Jak to się zaczęło?

Jako Just4Fun weszliśmy na rynek w styczniu 2015 roku oferując tematyczne zestawy urodzinowe na imprezy dziecięce i młodzieżowe. Pomysł ten „kiełkował w nas” już od dłuższego czasu. Impulsem były poszukiwania akcesoriów na bajkowe urodziny dla naszego synka. Okazało się jednak, że w sklepach nie ma gotowych zestawów, a kompletowanie wszystkich dodatków zajmuje mnóstwo czasu. Za rok przeszukaliśmy oferty w Internecie i odnaleźliśmy zestawy „Party Kid” w… USA. Koszty przesyłki były jednak ogromne. I właśnie wtedy zaświtał nam pomysł na biznes. Na kolejne urodziny tata, będący grafikiem, zaprojektował wszystkie elementy z motywem przewodnim tworząc nasz pierwszy zestaw urodzinowy.

Z czasem, rozszerzyliśmy ofertę o zestaw „Mała Księżniczka”, „”Wróżki”, „Kowboje” i inne motywy dla chłopców oraz dziewczynek. Nasze zestawy zawierały wszystkie akcesoria potrzebne na dziecięcym przyjęciu i stały się prawdziwym hitem.

Od zestawów tematycznych do zaproszeń…

Do zestawów urodzinowych stworzyliśmy projekty własnych zaproszeń. Początkowo było to 10 wzorów. Okazało się, że pomysł stał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, a nasze oryginalne zaproszenia zaczęły cieszyć się ogromnym zainteresowaniem wśród Klientów dopytujących o kolejne wzory.

I tak powoli odeszliśmy od zestawów tematycznych w stronę artystycznych zaproszeń na imprezy. Zaczęliśmy projektować nowe wzory, eksperymentować z pomysłami, kolorami i motywami. Do zaproszeń na dziecięce urodziny, dołączyliśmy zaproszenia na:

Obecnie w ofercie posiadamy wiele wzorów w różnych stylu. Coś dla siebie znajdą zarówno tradycjonaliści, jak i osoby poszukujące oryginalnych zaproszeń wyróżniających się zaskakującymi wzorami. Na naszych zaproszeniach zagościły balony, piłkarskie boiska, księżniczki, wróżki, samochody, zwierzęta i wiele innych motywów, które idealnie sprawdzą się na imprezy tematyczne dla dzieci. Cały czas tworzymy także kolejne projekty poszerzając nasz katalog.

Dlaczego właśnie zaproszenia od Just4Fun?

Wszystkie zaproszenia drukujemy na matowym papierze kredowym. Grafika nie blaknie, tusz nie brudzi rąk, a kartki można wypełniać zarówno zwykłym długopisem, jak i kolorowymi flamastrami.

Dbamy o to, aby każde zaproszenie było wykonane z dbałością o szczegóły, pięknie się prezentowało i zaskakiwało ciekawymi motywami. Na kartkach zamieszczamy nasze autorskie projekty, dzięki czemu oferowane zaproszenia są unikalne i wyróżniają się na tle wzorów dostępnych w sklepach papierniczych.

Zapraszamy do przeglądania katalogu i wyboru motywów dla siebie. Gwarantujemy, że nasze zaproszenia zwrócą uwagę wszystkich gości.